Festiwal Pieśni Patriotycznej w klasach 1 - 3

10 listopada w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości,  w naszej szkole rozbrzmiewały pieśni związane z odzyskaniem wolności. W tym dniu odbył się bowiem Festiwal Pieśni Patriotycznych, zorganizowany przez panią Elżbietę Skicińską. Każda klasa po kolei zaprezentowała przydzielony jej wcześniej utwór. Jury w składzie: dyrektor szkoły - pan Szymon Klimko, przedstawiciel Rady Rodziców - pani Renata Siądecka i pani Małgorzata Sztuka wyróżniło klasy 1a oraz 3a. Pozostałym klasom przyznało następujące miejsca: kl. 2a – I miejsce, kl. 3b – II miejsce, a kl. 1b – III miejsce. Wszystkie klasy otrzymały słodki upominek, a laureaci dodatkowo bony pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców. To była dla wszystkich uczniów piękna i niezapomniana lekcja patriotyzmu.