Apel podsumowujący I półrocze 2023/2024

Uczniowie klasy 8a, pod kierunkiem pani Agnieszki Antoniak, zebrali i przypomnieli społeczności uczniowskiej wszystkie najważniejsze wydarzenia szkolne minionego semestru. Przyjęły one formę Teleexpresu, czyli zwięzłych informacji z kilku miesięcy nauki. Ranking klas według średniej, frekwencja, wyniki naszych uczniów w nauce oraz sukcesy w konkursach, to tylko niektóre z nich. Podczas uroczystości tradycyjnie dyrektor wręczył dyplomy uczniom wyróżniającym się w nauce oraz tym odznaczającym się stuprocentową frekwencją. Życzył wszystkim wytrwałości w dalszej pracy, polotu, otwartych umysłów oraz kolejnych sukcesów. Podziękował  także nauczycielom i pozostałym pracownikom za efektywną pracę, a wychowanków gorąco zachęcał do podjęcia wysiłku w drugim półroczu.