Już 12 października 2023 r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.
W budynku przy ul. Piastowej klasa druga pod kierunkiem p. Elżbiety Skicińskiej przygotowała dowcipny apel. Przy pomocy pomysłowo dobranych fragmentów znanych piosenek,  uczniowie przedstawili na wesoło jeden dzień ze szkolnego życia. Były też oczywiście życzenia i podziękowania dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Na zakończenie Mały Samorząd Uczniowski obdarował gości zrobionymi przez siebie laurkami. To był bardzo sympatyczny i zabawny apel.

Uroczysty apel na ul. Batorego przygotowali uczniowie klas 4a i 4b z wychowawczyniami p. O. Nowicką i p. J. Balonis. Część oficjalna rozpoczęła się od życzeń dla wszystkich pracowników szkoły. Obie klasy zaśpiewały piosenkę, a Samorząd Uczniowski wręczył drobne upominki. W drugiej części apelu czwartoklasiści w sposób humorystyczny opowiedzieli, jak wygląda na co dzień praca nauczycieli i innych pracowników naszej szkoły.
Na zakończenie apelu życzenia z okazji DEN złożyli Przewodnicząca Rady Rodziców p. Renata Siądecka oraz Dyrektor p. Szymon Klimko.